Naše televizory Panasonic jsou vybaveny celou řadou chytrých funkcí a technologií, které Vám mají zpříjemnit a usnadnit používání televizoru.

Přehled těch NEJužitečnějších naleznete zde:

1. TV Anywhere

Sledujte TV vysílání z Vašeho televizoru nebo nahrané záznamy prostřednictvím Vašeho smartphonu či tabletu

Tato inovativní funkce Vám dává přístup k televizoru z tabletu nebo telefonu z libovolného místa.* Díky tomu si například můžete na televizoru nastavit nahrávání nebo streamovat živé přesnoy nebo nahraný obsah z televizoru do chytrého zařízení – i když jste mimo domov. Stačí Vám k tomu jen internetové připojení, takže už nikdy nepropásnete oblíbený pořad.

*V závislosti na podmínkách sítě a vysílání nemusí být tato funkce k dispozici

2. In House TV Streaming

Sledujte televizní vysílání v kterékoli místnosti bez anténní zásuvky

Časy, kdy bylo nutné umístit každý televizor v domácnosti blízko anténní zásuvky, jsou pryč. Funkce In-House TV Streaming převádí pozemní, satelitní nebo kabelové vysílání na internetový stream, který lze zasílat prostřednictvím směrovače. Oblíbené televizní programy tak můžete sledovat kdekoli na druhém „klientském“ televizoru a dalších zařízeních.

*Tato funkce nemusí být použitelná v případě nestabilní sítě nebo s určitým obsahem.

3. Quad Core Pro

Pohodlné ovládání chytrých funkcí s rychlým zpracováním

Čtyřjádrový procesor analyzuje a zpracovává funkce Beyond Smart. Tento model představuje špičku v odvětví televizorů. Dokáže současně rychle spustit více procesů a dosahuje tak dramatického vylepšení výkonu zpracování. Umožňuje plynulé přehrávání videí na Internetu a spouštění i používání aplikací.

4. My Home Screen 2.0

Rychlý, intuitivní přístup pouze k obsahu, který vás zajímá

Nová úvodní obrazovka využívající systém Firefox umožňuje snadný a intuitivní přístup k vámi zvolenému obsahu. Pomocí jednoduchého rozhraní si můžete snadno “připnout” Vámi oblíbené položky do základního menu. Můžete tak mít rychlý přístup k oblíbeným nahrávákám na Vašem disku, webovým stránkám apod.